Doktorlu Kara Ambulansı
Teknisyenli Kara Ambulansı
Hava Ambulans Organizasyonu
Tıbbi Danışmanlık Hizmeti
Evde Doktor Muayenesi
Hemşirelik Hizmetleri
Organizasyonlarda Sağlık Hizmeti
  Revir ve Tıbbi Personel Desteği
  Stand-By Nokta Hizmeti
  Ambulans Kiralama Hizmeti

 
 

Organizasyonlarda Sağlık Hizmeti

     Organizasyon hizmeti almak isteyen kurum ve kuruluşların talep ve ihtiyaçlarını karsılamak üzere organize olan STAR ACİL SAĞLIK AMBULANS  SERVİSİ performansını en iyi şekilde kullanmayı amaç edinir. Nihai hedef, hizmete ihtiyacı olanların hizmeti ihtiyaç anında alabilmesi kalite ve güvenin sağlanmasıdır.

Fuar, konser, spor aktiviteleri, bayi toplantısı, yarışmalar, seminerler / sempozyumlar, parti ve özel davetler gibi yerel ve uluslararası organizasyonlarda verilecek sağlık hizmetinin içeriği, organizasyonda bulunacak katılımcı sayısı, yapılacağı yer ve saat aralığı, içeriği vs. gibi ayrıntılı bilgiler doğrultusunda risk hesaplaması yapılarak belirlenmektedir. Organizasyonun risk oranına göre uzman ekip, uluslararası standartlara sahip ambulans ve revir hizmetleri ile size en uygun acil sağlık hizmeti çözümü organize edilmektedir.

STAR ACİL SAĞLIK AMBULANS SERVİSİ güvencesiyle organizasyon talepleriniz için 0212 529 12 12 nolu STAR acil sağlık merkez telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2014 Mobil Medikal Sağlık Eğt. Tur. Taş. Tic. Ltd. Şti.