Biz Kimiz?
  Vizyonumuz ve Misyonumuz
  Değerlerimiz
  Kalite Çalışmalarımız
  Hasta Hakları
  Basında Star Acil Sağlık
  Belgelerimiz
   

 
 

Biz Kimiz? 


1993 yılında kurulmuş olan Star Acil Sağlık, acil durumlarda ilk müdahalenin doğru eller tarafından yapılması ve yanlış uygulamalar sonucu, sakatlıktan hayat kaybına kadar varabilen ağır bedelleri ortadan kaldırmak misyonu ile yola çıkmış, Türkiye’nin öncü acil sağlık hizmeti kuruluşudur.


Kuruluşundan beri dünya standartlarında acil sağlık hizmeti veren Star Acil Sağlık, kalp krizi, iş kazası, zehirlenme, astım krizi, yüksek ateş ve başlamış doğum faaliyeti gibi uluslararası alanda belirlenmiş 32 acil durum etrafında faaliyet göstermektedir.

Star Acil Sağlık’ dan hizmet almak isteyenler, hangi saatte olursa olsun tek numara ile acil sağlık hizmetine ulaşabilmektedirler. Gelen acil durum çağrısına en hızlı ulaşabilecek ambulans ekibi, star acil sağlık merkezi doktorları tarafından hızla vakaya yönlendirilmekte, vaka ile ilgili bilgilendirilmekte ve bir yandan da hasta ve hasta yakınlarına moral destek verilmektedir. Star Acil Sağlık merkezi sağlık personeli, gerekli gördüğünde hastanın doktoru ile de görüşmekte ve ihtiyaç olması durumunda tercih edilen hastaneyi organize ederek acil durumu bir hizmet bütünlüğü içinde yönetmektedir.

İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu bir şehirde hastaların %85’ine ilk 15 dakika içinde ulaşabilmektedir.

Bugüne kadar sayısız başarılar elde etmiş olan ve yılların tecrübesini ilk günün heyecanı ile birleştiren Star Acil Sağlık, her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.

Copyright © 2014 Mobil Medikal Sağlık Eğt. Tur. Taş. Tic. Ltd. Şti.